37072. Ole Sværdpiil (1914-1980), Fiskerihavnen i Aarhus

Akvarel, 33 x 27 cm, sign. Ole Sværdpiil

Varenr 37072

28 September 2016 19:55

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms