37456. Tove og Edvard Kindt Larsen: Armstol af mahogni

Rund ryg med en bred sprosse, sort læder på sæde.

(brugsslitage, ridser)

Varenr 37456

19 Oktober 2016 19:41

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 1.300 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 2000-3000 DKK

122191.300 DKK2016-10-19 19:38
35221.200 DKK2016-10-19 16:58
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andre populære emner