42004. Fernand Léger (1881-1955): Kvindeportræt

LLitografi, rammemål 73 x 53 cm. Tryksign. F.L. 53, Håndsign. F. L. 29/250
(Fugtskadet og revne)

Varenr 42004

22 Februar 2017 19:53

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 3.200 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

21143.200 DKK2017-02-22 14:08
225323.000 DKK2017-02-21 12:43
97882.400 DKK2017-02-08 20:30
 2.400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt