44234. Victor Brockdorff: Krydstogtskib ved kaj

Sign. V. Brockdorff 1985. Olie på lærred. 38 x 56 cm

Varenr 44234

17 Maj 2017 19:50

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 700 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

340700 DKK2017-05-17 09:32
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms