44063. Søren Sørensen (1885-1937): To drenge

Olie på lærred. Usign. 38 x 46 cm

Varenr 44063

28 Juni 2017 20:01

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 300 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23750300 DKK2017-06-27 14:31
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms