50958. Bertine Knudsen (f. 1951): "Ellipse"

Olie på lærred. 80 x 80 cm. Sign. på bagsiden Bertine Knudsen 1999/2000

Varenr 50958

3 Januar 2018 19:46

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 600 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

286600 DKK2018-01-02 12:12
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms