51217. Uffe Christoffersen, (1947- ): Hoveder

Olie på lærred, 18 x 35 cm, sign. på bagside Ulle Christoffersen 1976. Købt Galeri Birch, Bredgade

Varenr 51217

31 Januar 2018 19:48

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 1.000 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

3401.000 DKK2018-01-30 19:13
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt