50166. Bent Karl Jacobsen (1934-2004): Regnbuelandet

Litografi, 68 x 81 cm. Sign. Bent Karl Jacobsen 75 65/150. U/R

Varenr 50166

31 Januar 2018 19:55

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK 300 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 600 DKK

499300 DKK2018-01-31 18:58
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms