98. Sigurd Swane (1879-1973): Høstlandskab - udsigt mod fjord

Olie på lærred. 96 x 100 cm, sign. 42 S SW. Mærket Kunsthallen 868

Varenr 57453

20 September 2018 17:00

Vurdering 12000-15000 DKK

Kvalitetsauktion 281,

Andra populära objekt