54850. Yelva Vermehren (1878-1980): Høstanemoner i krukke

Olie på lærred, 53 x 43 cm, sign. Y. Vermehren

Varenr 54850

13 Juni 2018 20:32

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 500 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

18423500 DKK2018-06-13 18:12
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms