107. Ubekendt kunstner: Siddende kvindefigur, 17-18. årh.

Siddende kvinde svøbt i sjal og med perle- og ædelstenssmykker. Olie på lærred. Oval ramme og blændramme. 93 x 74 cm. Enkelte afskalninger og reparationer

Varenr 59344

13 December 2018 17:00

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 20.000 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 8000-10000 DKK

189088.500 DKK2018-12-10 00:06
21148.500 DKK2018-12-12 09:51
15667.500 DKK2018-12-09 19:08
235657.000 DKK2018-12-08 12:59
244436.500 DKK2018-12-07 09:29
X3ETNC5.000 DKK2018-12-05 09:29
 5.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 282,