108. Ubekendt kunstner: Landskab med hytter og figurer, 17./18 årh.

Olie på lærred. Usign. 59 x 70 cm.

Varenr 60852

13 December 2018 17:00

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 3.500 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 4000-5000 DKK

189083.400 DKK2018-12-01 12:24
X3ETNC3.200 DKK2018-12-05 09:30
 3.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 282,