109. Joseph Vernet (1714-1789): Marineforlis

Olie på kobberplade, 19,5 x 24 cm, sign. J. Vernet

Varenr 56586

13 December 2018 17:00

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 16.000 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 15000 DKK

225326.500 DKK2018-12-12 10:22
 6.500 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 282,