110. I. T. Hansen (1848-1912): Capella Palatina, Palermo 1906

Olie på lærred, 28 x 21 cm, sign. I. T. Hansen. Mærkat: F. Zachariae´s Malerisamling, Fredensborg. No. 19

Varenr 56585

13 December 2018 17:00

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 4.000 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

Kvalitetsauktion 282,