115. Janus la Cour (1837-1909): Kystparti

Olie på lærred. Signeret J la cour 1907. 50 x 70 cm

Varenr 55450

13 December 2018 17:00

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 11.000 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 20000 DKK

Kvalitetsauktion 282,