115. Janus la Cour (1837-1909): Kystparti

Olie på lærred. Signeret J la cour 1907. 50 x 70 cm

Varenr 55450

13 December 2018 17:00

Hammerslag1.00 DKK2.00 DKK 11.000 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 20000 DKK

Kvalitetsauktion 282,