116. Hans Smidth (1839-1917): Rejsevognen tager afsted

Olie på lærred, 50 x 62,5 cm. Sign. HS 83

Varenr 60116

13 December 2018 17:00

Vurdering 15000-18000 DKK

Kvalitetsauktion 282,

Andra populära objekt