120. Ubekendt kunstner: Rygvendt kvinde i sort kjole og med opsat rødligt hår

Olie på plade. Usign. 20. årh.s begyndelse. 33 x 23,5 cm. Svindrevne i plade, ridse i malingen henover ryggen og over hovedet

Varenr 60929

13 December 2018 17:00

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 6.200 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 4000-6000 DKK

115562.600 DKK2018-12-13 10:50
 2.600 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 282,