124. Ubekendt fransk maler, 19. årh.: Interiør med siddende kvinde

Olie på lærred. Utydelig signeret Glaize? og dateret 1892. 85 x 73 cm.
Proveniens: Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo.

Varenr 55336

13 December 2018 17:00

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 7.000 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 8000 DKK

273425.400 DKK2018-12-11 09:26
 5.400 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 282,