27. Preben Hornung (1910-1989): Komposition

Olie på lærred, sign. monogram samt Preben Hornung og dateret 1976 på bagsiden. 60 x 79 (65 x 84) cm.
Mindre mærker på lærred samt lille hul.

Varenr 59920

13 December 2018 17:00

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK 8.000 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 15000 DKK

41657.500 DKK2018-12-01 13:34
 7.500 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 282,