32. Mogens Balle (1921-1988): "Rød verden"

Olie på lærred, sign. monogram MB samt på bagsiden. Titel på blindrammen. 37,5 x 54,5 cm

Varenr 60954

13 December 2018 17:00

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 15.000 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 20000 DKK

Kvalitetsauktion 282,