33. Mogens Balle (1921-1988): Komposition

Olie på lærred. Sign. monogram MB. 50 x 61 cm. I svæveramme med bladguld

Varenr 60953

13 December 2018 17:00

Vurdering 30000-40000 DKK

Kvalitetsauktion 282,