34. Jens Søndergaard (1895-1957): Parti fra Ferring

Landskab med kunstnerens eget hus. Olie på lærred, sign. på bagsiden. 85 x 100 cm.

Varenr 60337

13 December 2018 17:00

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 26.000 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 30000-40000 DKK

2730824.000 DKK2018-12-12 16:28
94822.000 DKK2018-12-10 19:23
 15.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 282,