34. Jens Søndergaard (1895-1957): Parti fra Ferring

Landskab med kunstnerens eget hus. Olie på lærred, sign. på bagsiden. 85 x 100 cm.

Varenr 60337

13 December 2018 17:00

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 26.000 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 30000-40000 DKK

2730824.000 DKK2018-12-12 16:28
94822.000 DKK2018-12-10 19:23
 15.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 282,

Andra populära objekt