36. Mogens Hertz (1909-1999) Kystparti, sommer. Bornholm.

Olie på lærred. Sign. Mogens Hertz. 62 x 74.
Proveniens: Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo.

Varenr 55309

13 December 2018 17:00

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 7.000 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 10000 DKK

242056.300 DKK2018-12-13 16:31
 6.300 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 282,