41. Mogens Hertz (1909-1999): Høstlandskab

Olie på lærred. Sign. Mogens Hertz. 50 x 73.
Proveniens: Bruun Rasmussen auktion 594, kat. nr. 123. Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo

Varenr 55512

13 December 2018 17:00

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 4.000 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 6000 DKK

242053.600 DKK2018-12-13 16:32
 3.600 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 282,