43. Olaf Rude (1886-1957) Sommerlandskab, Bornholm

Olie på lærred. Sign. Olaf Rude. 60 x 74.
Proveniens: Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo.

Varenr 55305

13 December 2018 17:00

Vurdering 12000-15000 DKK

Kvalitetsauktion 282,

Andra populära objekt