47. Mogens Hertz (1909-1999) Fiskerleje, Bornholm

Maleri. Olie på lærred. Sign. Mogens Hertz - 37. 73 x 92 cm
Proveniens: Bruun Rasmussen auktion. Hecht-Johansen familiens samlinger af kunst, design og indbo.

Varenr 55320

13 December 2018 17:00

Vurdering 6000 DKK

Kvalitetsauktion 282,