51. William Skotte Olsen (1945-2005): Komposition med figurer, fugl og huse

Olie på lærred. Sign. monogram WSO. 38 x 66 cm. Betegnet med bly på blændrammen Wiliam Skotte Olsen olie på lærred, betegnet på blændrammen ca. 1995

Varenr 60061

13 December 2018 17:00

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 6.000 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 8000-10000 DKK

Kvalitetsauktion 282,