51. William Skotte Olsen (1945-2005): Komposition med figurer, fugl og huse

Olie på lærred. Sign. monogram WSO. 38 x 66 cm. Betegnet med bly på blændrammen Wiliam Skotte Olsen olie på lærred, betegnet på blændrammen ca. 1995

Varenr 60061

13 December 2018 17:00

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 6.000 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK

Vurdering 8000-10000 DKK

Kvalitetsauktion 282,