52. Knud Nielsen (1916-2008): Konkret komposition

Olie på lærred, sign. på bagsiden Knud Nielsen samt dateret 1952. 100 x 66 (103 x 69) cm.
Enkelte afskalninger øverst.

Varenr 59032

13 December 2018 17:00

Vurdering 20000 DKK

Kvalitetsauktion 282,