53. Søren Hjorth-Nielsen (1901-1983): Jagtvejen 1934

Olie på lærred, 70 x 90 cm. Sign. front monogram HN. Bagside Hjorth Nielsen Jagtvejen 1934

Varenr 55397

13 December 2018 17:00

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 5.000 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 10000 DKK

Kvalitetsauktion 282,

Andra populära objekt