54. Folmer Bendtsen (1907-1993): Alexandravej - Vinter

Olie på lærred, sign. Folmer Bendtsen samt dateret 57. 80 x 100 (90 x 110) cm.

Varenr 60406

13 December 2018 17:00

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 10.500 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 12000 DKK

184858.000 DKK2018-12-13 16:35
 8.000 DKK Startpris

Kvalitetsauktion 282,