69. Kgl.P. "Saksisk Blomst": Urtepotteskjuler

H: 16,5 cm. Let slitage på guldkant øverst. 19. årh.

Varenr 59735

13 December 2018 17:00

Vurdering 1600 DKK

Kvalitetsauktion 282,

Andra populära objekt