59284. Eckart Muthesius for Tecnolumen: Et par væglamper

Lakeret træ og messing. Skærmdia. 32,5 cm, l. 49,5 cm
Alm. brugsspor, småridser

Varenr 59284

17 Oktober 2018 19:35

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt