59830. Jens Peter Groth-Jensen (f. 1918):Vinduet - Vinter

Olie på lærred, 50 x 40 cm. Sign. Groth-Jensen 55

Varenr 59830

7 November 2018 20:26

Vurdering 1000 DKK
6% følgeret tillægges for værket, hvis buddet overstiger 2250 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms