60106. Ubekendt: Komposition med figurer

Olie på lærred klæbet på plade. Sign. Jennersten?. 32 x 37 cm
Ramme løs i samlinger.

Varenr 60106

7 November 2018 20:47

Vurdering 1200-1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms