60110. Anders Norre: Landskab

Sign. Anders Norre. Olie på lærred. 66 x 77 cm
Litt.: Gunnar Olsen, Leif Bøgh: Anders Norre: mennesket og kunstneren, 1999

Varenr 60110

7 November 2018 20:49

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 1.900 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 800 DKK

3401.900 DKK2018-11-06 19:59
188361.800 DKK2018-11-07 18:16
10502700 DKK2018-11-01 17:03
21499600 DKK2018-11-04 06:55
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms