61526. Sonderborg (1923-2008): "I love Jenny"

Litografi, rammemål 53 x 67 cm. Sign. Sonderborg

Varenr 61526

23 Januar 2019 20:03

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 700 DKK1.00 DKK2.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

2114700 DKK2019-01-23 19:41
4165650 DKK2019-01-23 15:32
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms