61526. Sonderborg (1923-2008): "I love Jenny"

Litografi, rammemål 53 x 67 cm. Sign. Sonderborg

Varenr 61526

23 Januar 2019 20:03

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 700 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

2114700 DKK2019-01-23 19:41
4165650 DKK2019-01-23 15:32
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms