60928. Lars Olrik (f.1964): 'Life on Mars'

Akryl og spray på plade, sign. Lars Olrik samt betitlet og dateret 06/16 på bagsiden. 70 x 100 cm.

Varenr 60928

23 Januar 2019 20:03

Vurdering 4000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms