59795. Spisebord samt seks stole af mahogni, 20. årh. (9)

Let svungne ben, oval bordplade med udtræk H. 74,5 L. 163 B. 98 cm, to tillægsplader á 60 cm hver med sarg samt seks stole. Rigtig pæn stand med minimale brugsspor, stole nybetrukkede og med fjedre i sæder.

Varenr 59795

23 Januar 2019 20:05

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 950 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

27584950 DKK2019-01-22 14:19
13863900 DKK2019-01-22 16:50
68325 DKK2019-01-21 22:47
22370250 DKK2019-01-16 21:04
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms