62446. Ubekendt kunstner: Marine, 19. årh.

Olie på lærred, utydelig signeret. 25,5 x 34 (33 x 41,5) cm. Krakeleret.

Varenr 62446

23 Januar 2019 20:07

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 550 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

1367550 DKK2019-01-22 15:17
27563500 DKK2019-01-22 14:26
24443425 DKK2019-01-16 19:12
19113400 DKK2019-01-16 16:54
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms