62418. Peter Hvidt & Orla Mølgaard-Nielsen: To-pers. daybed

Stel af teak, original madras og ryghynde. L. 120 cm. Fremstillet hos France & Søn.
Brugsspor, kraftig slitage på madras, ryghynde og betræk.

Varenr 62418

23 Januar 2019 19:34

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 2.200 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

INGE2.200 DKK2019-01-23 18:42
275852.000 DKK2019-01-23 17:35
31.900 DKK2019-01-23 16:37
223701.600 DKK2019-01-16 21:01
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms