62418. Peter Hvidt & Orla Mølgaard-Nielsen: To-pers. daybed

Stel af teak, original madras og ryghynde. L. 120 cm. Fremstillet hos France & Søn.
Brugsspor, kraftig slitage på madras, ryghynde og betræk.

Varenr 62418

23 Januar 2019 19:34

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 2.200 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

INGE2.200 DKK2019-01-23 18:42
275852.000 DKK2019-01-23 17:35
31.900 DKK2019-01-23 16:37
223701.600 DKK2019-01-16 21:01
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms