62641. Rokokoform armstol af mahogni og tre tilhørende salonstole, 19. årh. (4)

Betrukket med brokadestof, top udskåret med vinranker. Armstol: H. 110 B. 67 Sh. 38 cm. Salonstole: H. 101 B. 45 Sh. 46 cm.
Slitage/pletter på betræk.

Varenr 62641

23 Januar 2019 20:10

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms