62654. Et par høje sortmalede piedestaler af træ (2)

Et par piedestaler på trepasfødder, udskårne støtter med blade, søjlen med forgyldte kanelleringer og bladværk. Højde 120 cm

Varenr 62654

23 Januar 2019 20:12

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 550 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 800 DKK

22370550 DKK2019-01-23 20:10
24544500 DKK2019-01-23 20:01
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms