60856. Bemalet hjørneskab af sortmalet træ med forgyldninger, 19. årh.

Profileret dør. D. 51 cm. B. 84 cm. H. 97 cm. Svindrevne i top. Brugsspor.

Varenr 60856

23 Januar 2019 20:17

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms