60745. Lysekrone med 6 lysarme, empireform

Udskåret og bemalet samt med forgyldt træ.
Ø: 63 cm. H: 79 cm

Varenr 60745

23 Januar 2019 20:17

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK 800 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

18977800 DKK2019-01-23 18:32
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms

Andra populära objekt