60745. Lysekrone med 6 lysarme, empireform

Udskåret og bemalet samt med forgyldt træ.
Ø: 63 cm. H: 79 cm

Varenr 60745

23 Januar 2019 20:17

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 800 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

18977800 DKK2019-01-23 18:32
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms