61952. Sæt på otte stole af mahogni, Hepplewhite form, 20. årh. (8)

Heraf to armstole. Skjoldformet ryg, sæder med sømbeslået betræk af sort hestehår. H. 95 B. 47/55 Sh. 48 cm. Brugsspor.

Varenr 61952

23 Januar 2019 20:18

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 1.200 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 2500 DKK

56431.200 DKK2019-01-23 20:16
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms