61359. Standur i hvidmalet kasse

Hvidmalet og forgyldt kasse med kanneleret dør. Messingskive med tinkrans med romer- og arabertal. usign. Kassens højde 204 cm. Pendul og nøgle medfølger

Varenr 61359

23 Januar 2019 20:22

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms