62325. Viggo Rørup: Parti fra Venedig med udsigt mod Markuspladsen

Olie på lærred. Sign. V. Rørup. 54 x 65 cm

Varenr 62325

23 Januar 2019 20:27

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK 1.700 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

21141.700 DKK2019-01-23 20:17
3401.600 DKK2019-01-23 19:39
9595900 DKK2019-01-23 14:18
26042800 DKK2019-01-22 19:12
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms