62341. G. Höyer: Sommerlandskab med træer

Olie på lærred, 62 x 70 cm. Sign. G. Høyer 09

Varenr 62341

23 Januar 2019 20:27

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 550 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

27589550 DKK2019-01-23 20:01
27597500 DKK2019-01-23 14:56
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms