62392. J. F. Willumsen (1863-1958): Radering

Sign. J. F. Willumsen samt dateret 1917.
Indrammet 36,5 x 28 cm. Fugtskjolder.

Varenr 62392

23 Januar 2019 20:28

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 550 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 800 DKK

26916550 DKK2019-01-23 15:30
2114500 DKK2019-01-23 19:55
19144400 DKK2019-01-23 14:10
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms