59551. Christian Eckhardt (1832-1914): Solnedgang

Olie på plade, 15 x 21,5 cm, sign. C. E.

Varenr 59551

23 Januar 2019 20:28

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK 1.300 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

50301.300 DKK2019-01-23 20:26
FERDINAND1.200 DKK2019-01-23 20:00
186651.100 DKK2019-01-23 19:39
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms